top of page

Oferta na zieloną szkołę, wakacje oraz romantyczny weekend

Willa Ela oferuje gościom

pokoje 2, 3, 4 oraz 5 osobowe (typu studio) z łazienkami,czajnikiem

TV i balkonami oraz całodzienne domowe wyżywienie

-śniadania i kolacje w formie bufetu szwedzkiego obiad serwowany do stolika 
 

WYPOCZYNEK

O KAŻDEJ

PORZE ROKU

plac zabaw

plac zabaw

basen zewnetrzny

basen zewnetrzny

pokój zabaw dla dzieci

pokój zabaw dla dzieci

sala relaksu

sala relaksu

sala lekcyjna

sala lekcyjna

basen

basen

pokój 2-osobowy

pokój 2-osobowy

pokój 2-osobowy

pokój 2-osobowy

łazienka

łazienka

Zapraszamy na:
- wczasy rodzinne
- wycieczki, zielone szkoły
- pobyty weekendowe
- turnusy świąteczne i sylwestrowe

 

 

Już otwarte mini SPA gdzie znajduje się sauna fińska,łaźnia parowa,grota solna oraz masaże lecznicze.

Więcej na stronie Rekreacja >>

 

 

Planując wypoczynek, zazwyczaj głównym problemem jest wybór miejsca noclegowego. Dostępnych opcji pojawia się coraz więcej i czasem to rodzi największe problemy. Dlatego też, by ich uniknąć wybierając się w góry, warto skorzystać z usług naszego ośrodka. To doskonałe miejsce na romantyczny weekend we dwoje, zieloną szkołę czy też wakacje. Dbamy o najwyższe standardy, dzięki czemu tak wielu zadowolonych gości wraca do naszego ośrodka. Położony w samym sercu Rabki Zdrój zachwyci Cię bliskością najczęściej uczęszczanych miejsc przez turystów, przy jednocześnie zachowanej ciszy i spokoju.


Gdzie na wakacje? Tylko Willa Ela!


Zadając sobie pytanie gdzie na wakacje, odpowiedź jest prosta – Willa Ela. Dysponujemy wieloma ciekawymi atrakcjami zarówno dla najmłodszych, jak i dla najstarszych. Dla dzieci przygotowaliśmy dużą salę zabaw z wieloma torami przeszkód i kolorowymi piłeczkami. Dodatkowo w ciepłe dni mogą one korzystać z huśtawek, znajdujących się terenie naszego ośrodka. Dorośli z pewnością ucieszą się z basenu z podgrzewaną wodą czy też z sauny zarówno suchej, jak i parowej. Oprócz tego istnieje możliwość  skorzystania z groty solnej oraz strefy rozrywki, w której można znaleźć stół do tenisa stołowego czy bilardu. Jak widać, nawet przy braku ładnej pogody nasi wczasowicze wakacyjny, weekendowi czy dzieci z zielonej szkoły nie będą narzekały na nudę.


Wysoki komfort w trakcie zielonej szkoły czy romantycznego weekendu we dwoje

 

Willa Ela oferuje zarówno 2-, 3-, jak i 4-osobowe pokoje z łazienkami. Dzięki temu w trakcie romantycznego weekendu we dwoje wakacji czy też zielonej szkoły można komfortowo i bez krępacji się umyć czy pomalować. W wynajmowanych pomieszczeniach znajdują się wygodne łóżka z pościelą oraz przygotowanymi ręcznikami. Z racji faktu, że jesteśmy niedawno otwartym ośrodkiem, wyposażenie wnętrz jest nowe, dzięki czemu zapewniamy wysoki standard pokoi i łazienek.


Dlatego też, jeśli szukasz miejsca noclegowego na romantyczny weekend we dwoje, rodzinne wakacje czy zieloną szkołę, to Willa Ela czeka na Twoje zgłoszenie!

 

bottom of page