top of page
Snowy Renifer
Świąteczne Dekoracje

 

Boże Narodzenie w górach

Święta to wyjątkowa okazja, aby oderwać się od codziennego zgiełku i spędzić czas w magicznej, zimowej scenerii. W Willi Ela, położonej w sercu malowniczej Rabki-Zdrój, oferujemy nie tylko komfortowe zakwaterowanie, ale również możliwość przeżycia niezapomnianych chwil podczas świątecznego pobytu. Boże Narodzenie w górach z kolacją wigilijną to propozycja dla tych, którzy pragną poczuć prawdziwy, rodzinny klimat uroczystości bez poświęcania czasu na gotowanie czy sprzątanie. Dodatkowo nasza propozycja to świetna okazja, by nie nadwyrężać domowego budżetu, a przeżyć wyjątkowe Boże Narodzenie w górach. Tanio, smacznie i komfortowo – tak wyglądają święta u nas!

 

Boże Narodzenie w górach - idealne święta dla całej rodziny!


Wybierając się na święta w góry, można liczyć nie tylko na piękne krajobrazy pokryte białym puchem, ale również na wyjątkową atmosferę, którą tworzy bliskość natury i świeże, górskie powietrze. Zimą nasza okolica to miejsce, gdzie można naprawdę odpocząć i zregenerować siły. Rabka-Zdrój stanowi idealne tło dla świątecznego wypoczynku. W Willi Ela, zlokalizowanej w sercu tego uzdrowiska, oferujemy gościom nie tylko komfortowe pokoje, ale także domową atmosferę i pyszną kuchnię, co czyni nasz obiekt idealnym miejscem na świąteczny pobyt.

 

Czy warto spędzić Boże Narodzenie w górach z dziećmi?


Święta to czas, który warto poświęcić rodzinie. Boże Narodzenie w górach z dziećmi to doskonały pomysł dla wszystkich szukających niezapomnianych wrażeń i wspólnych chwil w otoczeniu zimowej przyrody. W Willi Ela zapewniamy wiele atrakcji dostosowanych do potrzeb najmłodszych, w tym bezpieczną salę zabaw oraz specjalne menu dla dzieci. Spędzając Boże Narodzenie w górach, rodziny mogą cieszyć się nie tylko pięknymi krajobrazami, ale także wspólnymi zabawami na śniegu. To wszystko sprawia, że święta stają się prawdziwą przygodą dla całej rodziny.

Zapraszamy do spędzenia Bożego Narodzenia w Willi Ela, gdzie w cenie pakietu świątecznego znajduje się nie tylko nocleg i pełne wyżywienie, ale także uroczysta kolacja wigilijna. Dzięki naszej ofercie święta stają się niezapomnianym przeżyciem zarówno dla dorosłych, jak i dzieci.

 

Bożonarodzeniowa oferta

 

Termin od 22.12 od kolacji do 27.12 do śniadania - 5 dni lub 22-26.12 - 4 dni 
 

Cena od osoby dorosłej 1200zł turnus 5 dni z wyżywieniem (3 posiłki)/1000zł turnus 4 dni
Dziecko do 10 lat - 1000zł turnus 5 dni z wyżywieniem (3 posiłki)/800zł turnus 4 dni

Dziecko do 2 lat - 150,- zł turnus 5 dni/120zł turnus 4 dni na wspólnym spaniu przy dwóch osobach pełnopłatnych bez wyżywienia-możliwość pożyczenia łóżeczka

 

zwierzęta domowe -70 zł -doba

Kolacja Wigilijna w cenie

KOLACJA WIGILIJNA WYDAWANA JEST NA DWIE ZMIANY 

Ciasta, kawa są serwowane przez całe Święta

Doba zaczyna się od godz.16.00 a kończy o godz.11.00

UWAGA
OPŁATA UZDROWISKOWA 4,50 zł od osoby 

Cena obejmuje:
Zakwaterowanie w pokojach 2,3,4 oraz 5 osobowych typu studio z łazienką, balkonem, tv.

Pełne domowe wyżywienie 3 posiłki dziennie: śniadanie, obiad i kolacja

śniadania i kolacje w formie bufetu. W Wigilię nie serwujemy obiadu. Uroczysta kolacja Wigilijna ok godz. 16:00 i 17.30

Potwierdzeniem przyjęcia rezerwacji za pobyt jest dokonanie wpłaty wcześniej ustalonego zadatku.
W razie rezygnacji zaliczka nie podlega zwrotowi.
Pozostałą należność należy uregulować w dniu przyjazdu gotówką lub kartą.
W przypadku niewykorzystania w całości zarezerwowanego okresu pobytu opłaty nie podlegają zwrotowi.

bottom of page